top of page
georgia 1st.jpg

 6-12 Вересня 

Культурне тріо: 

Тбілісі, Мцхета, Кахеті

Під час туру

ПОБАЧИМО

Культурну та духовну спадщину Грузії/

Грузинські традиції 

ВІДВІДАЄМО

Пам’ятки ЮНЕСКО/ Грузинську родину/

Свято збору врожаю 

ВІДЧУЄМО

Силу та мужність грузинського народу/Мудрощі старовинних міст/ Грузинську гостинність

georgia 2.jpg

Культурне тріо Сакартвело: Тбілісі, Мцхета, Кахеті 

Запрошуємо тебе відвідати неймовірну Грузію – країну мудрості, вишуканої кухні, стилю, духовності та культури.

З нами ти поринеш у світ давнини, побачиш одне з найкрасивіших та найстаріших міст, переймеш дух та силу монастирів, храмів та соборів. 

Тбілісі і прогулянки цим містом будеш пам'ятати довго – історія та культура, ресторани, магазини з речами та прикрасами відомих грузинських дизайнерів, а ввечері сірчані бані для релаксу.

 

А в інший день ми поїдемо на обід до грузинської родини – щоб відчути знамениту грузинську гостинність та скуштувати відомі страві в домашньому виконанні. 

TBILISI 1.jpg
YOGA Lopota Lake Resort & Spa .jpeg

В турі ми подумали і про тіло – тому один повний день ми присвятимо йозі, масажу і СПА. Будемо насолоджуватися прогулянками біля озера на території готелю і повнісіньким спокоєм.

Ми впевнені, що ти відкриєш для себе багато нового та незвіданого. Адже подорожі - це одна з небагатьох речей, купивши яку, ти стаєш багатшим.

 

ДАТИ ТУРУ: 

6.09 – 12.09.2024

3 ночі – Тбілісі /

3 ночі – Кахеті

rooms hotel .jpg
Авокадо Акварель печать

Проживання

Стильний готель в Тбілісі: 

Rooms Hotel Tbilisi

 

СПА готель в Кахетії:

Lopota Lake Resort

Lopota Lake Resort.jpeg

ДЕТАЛІ ТУРУ

Монастир Джварі

Джварі, що в перекладі з грузинського “хрест” недарма має саме таку назву. Де перетинаються неймовірної краси річки Кури та Арагві, на вершині гори, за давнім переказом, спорудила хрест свята рівноапостольна Ніно. Вона вважається великою просвітителькою Грузії. Ніно прийшла до Грузії з хрестом з виноградної лози, скріпленої волоссям дівчини, і змогла виконати призначення, вказане Богородицею, що з'явилася їй – це звернення до православної віри тутешніх народів. Джварі — перший у Грузії пам'ятник Світової спадщини.

Місто Мцхета – перша столиця Грузії

Мцхета – це місто-пам'ятник і майже всі будівлі в історичній частині мають те чи інше культурне значення, духовний центр Грузії. Надзвичайно старе місце. Тільки уяви, його дата заснування ще у першому тисячолітті до нашої ери. Мцхету повинен побачити кожен! І саме у тебе в нашому турі буде ця прекрасна можливість

Монастир Самтавро

Ми вже розповідали тобі про святу Ніно, і тепер можемо показати тобі її обитель. Самтавро є однією з найважливіших пам’яток культурної спадщини. Тут ви зможете відчути силу, духовну єдність та зазирнути до королівської краси.

Собор Светіцховелі

До вашої уваги прибуде головний кафедральний патріарший храм. Він є уособленням благородства та гармонії. А знаєте чому? Чому ви, стоячи біля цього собору, відчуєте велич та міць? Відповідаємо! Цей собор є найбільшою історичною церковною спорудою, яка зберіглась на території Грузії до наших днів

Монумент – Хроніки Грузії

Історія Грузії, здавалося б, нескінченна. І хто б міг подумати, що її можна “прочитати” у вигляді великого пам’ятника! Саме історію відтворив талановитий архітектор Зураб Церетелі. Пам’ятник біля 30 метрів заввишки описує літопис Грузії. На вершині ви побачите королей та королів, героїв, які навіки закарбовані в історії. Нижня ж його частина зображує сцени з життя Ісуса Христа

Chronicles of Georgia.jpg
Tbilisi 23.jpg

Оглядова екскурсія Тбілісі

Тбілісі, столиця Грузії, зачаровує своєю багатою історією, неповторною архітектурою та теплим духом гостинності. Розташоване на схилах річки Кура, місто зберегло в собі елементи різних епох і культур, які гармонійно сплелися у його образі. Тбілісі живе й дихає мистецтвом та культурою: численні театри, музеї та галереї пропонують зануритися у світ творчості та натхнення. Мі побачимо: Площу Свободи, Храм Метехі, Фортецю Нарікала, міст Світу, район сірчаних бань, інжирову ущелину, вулиця Шардена та околиці, собор Трійці “Самеба”.

По бажанню відвідаємо магазин, де представленні речі і прикраси відомих грузинських дизайнерів.

Сагнахи

Сагнахи, маленьке містечко на сході Грузії, часто називають "Містом кохання". Розташоване на пагорбах Алазанської долини, воно вражає своїми чарівними вуличками, старовинними будинками і неймовірними краєвидами на Кавказькі гори.

Bodbe_Monastery.jpeg

Монастир Бодбе

Монастир Бодбе, розташований неподалік від міста Сагнахи, є одним з найважливіших і найвідоміших релігійних центрів країни. Він має глибоке історичне та духовне значення для грузинського народу. Монастир був заснований у IV столітті на місці, де, за легендою, похована свята Ніно Монастир Бодбе — це місце, де переплітаються історія, віра і природа, створюючи унікальну атмосферу, яка притягує як паломників, так і туристів з усього світу.

Обід та дегустація у виноробні "Джавахішвілебіс Марані"

Обід та дегустація у супроводі грузинського багатоголосся та танців на території виноробні, яка була заснована родиною Джавахішвілі, яка має глибокі корені в грузинській виноробній традиції. Вони зберегли і передали через покоління стародавні методи виробництва вина, включаючи використання квеврі — великих глиняних посудин, закопаних у землю, які використовуються для бродіння і зберігання вина. Ця методика внесена до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Wine Cellar Javakhishvili.jpg
Telavi .jpeg

Телаві

Телаві відоме своєю різноманітною архітектурою, яка поєднує елементи різних епох і стилів. Вузькі вулички старого міста ведуть до стародавніх храмів, церков і будинків з традиційними дерев'яними балконами. Також Телаві є серцем виноробного регіону Кахетія, і виноробство тут має глибокі корені.

Монастир Алаверді

Він вражає своєю величною архітектурою: висока купольна структура, масивні кам'яні стіни і витончений інтер'єр. Монастир Алаверді має велике значення для грузинської культури та релігії. Протягом століть він був не лише релігійним центром, але й місцем збереження та розвитку грузинської писемності, мистецтва і науки. Тут зберігаються численні рукописи, ікони та інші релігійні артефакти.

Alaverdi Monastery.jpg
Manor of Chavchavadze.jpeg

Цинандалі – Садиба князів Чавчавадзе

Цинандалі відоме своєю виноробною традицією. Саме тут князь Олександр Чавчавадзе заснував першу в Грузії виноробню європейського типу. Відвідування цієї садиби дозволяє зануритися в атмосферу минулих століть, дізнатися більше про видатних грузинських діячів і насолодитися красою виноградників та садів Кахетії.

Вартість туру:

Одномісне проживання: 
€ 2 900

 

Двомісне проживання: 
€ 2 400 (на людину)

У вартість туру включено:

 • індивідуальні трансфери аеропорт - готель / готель - аеропорт;

 • проживання у вказаних готелях;

 • сніданки;

 • трансфери за програмою;

 • екскурсії за пограмою;

 • обід під час екскурсії по монастирям;

 • майстер-класи грузинської кухні;

 • свято Ртвелі (збір урожаю);

 • майстер-клас з виготовлення чурчхели;

 • відвідування сірчаних бань;

 • практики йоги.

 

Додатково оплачуються:

 • переліт;

 • страховки;

Грузія_вартість

Address

2 Velyka Vasilkivska str. / Kyiv / Ukraine

Phone

+380 96 654 60 79

Email

Connect

 • Facebook
 • Instagram

НАШІ БРЕНДИ

Сайт Deluxe Travel Market
Сайт Chance Magazine
Сайт Baku Travel Bazaar
bottom of page